Geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz! Ekip ortamımızda, yeni kilometre taşları belirleme, değişimi yönlendirme ve sonuçlara ulaşma konusunda tutkulu olacaksınız. Eğer mevcut durumu günlük olarak sorgulamaya hazırsanız, o zaman takım ruhumuzu anlamışsınız demektir.

Tarım için yeni liderleri
yaratıyoruz!

Birlikte!

Seed Potato Academy

Yönetici aday programımıza başlayarak, AR TARIM’ın gelecekteki liderlerinden biri olmanız ve işimizin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmanız beklenmektedir. Yönetici aday programı, kurumsal eğitim planımızla desteklenen çeşitli departmanlarda kazanılan iş deneyimini içeren bir yıllık liderlik programıdır. Farklı departmanlarda çalışarak nasıl çalıştığımıza ve birbirimize nasıl bağlandığımıza dair bir helikopter görünümü elde edeceksiniz. Program sırasında zamanınızın çoğunu kariyer hedefleriniz alanına ayırmayı unutmuyoruz.

Programı bitirdikten sonra, çok daha emin, açık fikirli ve olayları daha geniş bir perspektiften tahmin edebilen ve görebilen vizyon sahibi olacaksınız. Uluslararası ortaklarımıza yaptığınız ziyaretler ufkunuzu açacaktır.

Yönetici Aday Programları aşağıdaki alanlarda sunulmaktadır:

  • Kurumsal iletişim
  • Satış – Pazarlama
  • Finans ve Muhasebe
  • Tohumluk Patates Üretimi
  • Lojistik

Fark yaratmak için
eşsiz bir fırsat!

Seçildikten sonra Türkiye’nin en saygın tohumluk patates şirketlerinden birine katılacaksınız. Gelecekte AR TARIM bünyesinde kilit bir konuma sahip olma potansiyelinize yatırım yapmaya hazırız.

Size bu yolculuk için uygulamalı bir çerçeve sunuyoruz ve mentörünüz odaklanmanızı sağlamak için performansınız hakkında size düzenli geri bildirimde bulunacaktır. Fark yaratmak istiyorsanız, bu sizin şansınız olacaktır. İş görüşmesi sırasında olduğunu iddia ettiğiniz her şeyin sadece bir sözde kalmadığını artık kanıtlayabilirsiniz. Başarılı olmak için hızlı öğrenmeniz, analitik becerilere sahip olmanız ve fikirlerinizi sağlam bir şekilde savunabilmeniz gerekir. Sonuçları bağımsız olarak sunmaya çalışırken, yine de ekip çalışmasının sinerjisinin avantajlarını unutmamalısınız.!